Vrácení použitého zboží

TIPy na rychlé vrácení zboží:

I muži v černém pláčou, pokud musejí vrátit vybrané zboží :)
I Muži v černém pláčou, pokud musejí vrátit balíček od nás :)

Pro urychlení vytiskněte a vyplňte následující formulář:
form-odstoupeni-od-kupni-smlouvy.pdf

Doporučujeme přidat i kopii kupního dokladu pro nejsnažší prokázání nákupu zboží u nás.

Zboží na vrácení doručte osobně nebo balíkem na adresu:

Virus Sport s.r.o. - VRÁCENÉ ZBOŽÍ
Charkovská 399/16
10100 Praha 10
tel.: +420 725 328 027
e-mail: info@virussport.cz

Pokud zasíláte balík Českou poštou, doporučujeme, abyste nám zaslali e-mail s číslem balíku v den jeho odeslání. Česká pošta bohužel mizerně doručuje balíky i informace o uložení balíku na poště :( . Pokud můžete využít jiného dopravce, doporučujeme tak učinit.

Vrácení použitého zboží (výňatek z obchodních podmínek)

...
10. Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nejlépe nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu.
Použité zboží je možno vrátit také ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží a tím snížení jeho prodejní ceny, je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Snížení kupní ceny tak může ovlivnit náklad na uvedení výrobku do původního stavu nebo snížení jeho prodejní ceny.
Například však kolečkové brusle, kde prohodíme kolečka za nejetá a tyto brusle tak nejeví na první pohled známky používání, nemůžeme díky jejich vyšlápnutí a tím změně tvaru a zároveň díky jejich propocení uživatelem, prodat jako nové a snížení ceny je kalkulováno z jejich ceny, kdy výrobek musíme prodat jako testovaný použitý kus. Většinou je cena snížena oproti aktuální ceně výrobku o 20 až 40% dle stavu opotřebení. Pokud kupující s naším návrhem na snížení ceny nesouhlasí, je nutné objednat služby soudního znalce na určení ceny opotřebeného výrobku, což se vzhledem k našemu sortimentu a cenám soudních znalců spíše nevyplatí.
...